ДЕКОРАТИВНА КОСМЕТИКА

.            .            .

Декілька слів про мінеральну косметику

Мінеральна косметика — це 100% натуральна косметика з додаванням ретельно подрібнених в найдрібнішу пудру і очищених мінералів і неорганічних пігментів, дозволених до застосування в косметичній промисловості. Це чистий природний антиалергенний продукт. Змішуючи різні мінерали один з одним, можна отримати безліч нових кольорів, запаморочливих відтінків і розкішні текстури. Мінерали всі різні — одні з них матові, інші мають незначний блиск, а деякі іскряться різнобарвними переливами. Використовуючи різні комбінації цих забарвлених мінералів, таких як: слюда, діоксид титану, нітрид бору, оксиди заліза і цинку, ультрамарин і т.д., можуть бути створені всі види декоративної косметики. Вони формують необхідну текстуру засобів, яка забезпечує легкість нанесення, шовковисте покриття і природне сяйво шкіри. Мінеральна декоративна косметика найтоншим шаром лягає на шкіру, забезпечуючи прекрасне зчеплення. Вона ідеально зливається зі шкірою, роблячи непомітними дрібні дефекти і не залишає жодних слідів.

.            .            .

Чим мінеральна косметика краще?

  • Універсальна, підходить для всіх типів шкіри та для будь-якого віку. Косметика є найпростішою, найчистішою і найприроднішою формою косметики, яка дозволяє вдосконалювати турботу про шкіру, не створюючи додаткових проблем.

  • Мінеральні продукти містять консервантів, не викликають алергічних реакцій.

  • Прекрасна перспектива для зрілої шкіри та для тих, хто не може впоратися з прищиками та почервоніннями!

  • Природний зовнішній вигляд. Мінеральна основа виглядає набагато природніше, при будь-якому освітленні. Вона пом’якшує і вирівнює тон шкіри, м’яко приховує недоліки шкіри, і при цьому не виглядає як маска — ваше обличчя виглядає натурально і природно, що в даний час дуже цінується. Невагомі мінеральні пудри дозволяють шкірі дихати і при цьому не закупорюють пори.

  • Не ускладнює зморшки. Вирівнює колір обличчя маскує розширені пори почервоніння та рубчики. Якщо у вас є зморшки, складки або лінії, традиційна косметика може застигати в цих місцях, часто створюючи ілюзію глибших ліній. Мінерали ж забезпечують шкірі те сяйво і молодість, якими славиться юність.

  • Натуральний захист від сонця. Як вважається, сонце — причина старіння «номер один».

  • Мінеральна косметика містить окис цинку, який дає природний захист від ультрафіолету. 95% мінеральних засобів містять захисний фактор від шкідливих сонячних променів.

  • Має протизапальні властивості. Дві найголовніші складові в мінеральній косметиці — діоксид титану та оксид цинку. Ці елементи містяться в природних мінералах, які протягом багатьох століть застосовувалися як природні цілющі засоби, для захисту шкіри від палючого сонця і можуть допомогти заспокоїти роздратовану шкіру. Цинк також має протимікробні властивості, тому пластичні хірурги та дерматологи рекомендують вживати мінеральну косметику навіть після пластичних операцій, лазерного лікування та шліфування шкіри.

  • Мінеральна косметика екологічно чиста та її не відчувають на тваринах.

.            .            .

Крім того:

.            .            .

  • Мінеральний макіяж дуже стійкий та зберігає свою свіжість на весь день.

  • Мінеральна косметика не містить вологи, в ній не з’являються бактерії, для її збереження не потрібні консерванти, придатна для використання в різних кліматичних поясах. Не втрачає своєї ефективності ні у сухому кліматі, ні у вологому.

  • Ефективніше звичайної косметики запобігає блиску шкіри комбінованого типу і жирної шкіри.

  • Мінеральні продукти не містять будь-яких жирів. Це дає можливість уникнути виникнення таких проблем, як акне, чорні крапки і роздратування.

  • Мінеральна косметика – це цікаво!

.            .            .

З’єднання мінералів, які використовують у косметиці:

Існує ряд сполук, які найчастіше використовуються в мінеральній косметиці і кожна з них крім фарби, має особливу дію:

Діоксид титану — маскує недоліки шкіри, утримує в ній вологу. Належить до фізичних фільтрів захисту.

Оксид цинку — широко відомий мінерал, що активно використовується в сонцезахисних кремах (він забезпечує SPF 15), має антисептичні властивості. Зараз у сонцезахисних засобах використовується комбінація діоксиду титану та оксиду цинку, так перший більш активний щодо ультрафіолету В, а другий – щодо¦ультрафіолету А.

Оксид заліза — є гіпоалергенним компонентом і не дратує шкіру, надає пудрі різні відтінки, максимально наближені до природних.

Слюда (алюмосилікати, англійською мовою називається mica) — пом’якшує шкіру і робить її шовковистою на дотик. Завдяки своїм світловідбивним властивостям вона надає шкірі сяйва, запобігаючи блиску. Пропускаючи через себе колір, як через призму, слюда заломлює його, створюючи чудовий ефект сяйва та мерехтіння різних відтінків.

Ці чисті, насичені фарби настільки концентровані, що їх потрібно зовсім трохи. Кожна міка має свій розмір частинок: чим менше частинки, тим більше непрозорим будуть ваші мінерали. Міки менших розмірів дають ефект перламутру з гладким блиском. Середній розмір дає ефект атласу, а великі розміри часток дають іскристий ефект.

Нітрид бору — за приголомшливе світіння та «ефект м’якого фокусу», який він надає шкірі, цей компонент називають «роллс-ройсом» серед мінералів.

Індиго, охра, оксид заліза, кармін, ультрамарин — натуральні барвники.

Мінеральна косметика – це найнатуральніший продукт, який ви можете нанести на свою шкіру! Її гідно оцінили найвибагливіші представниці прекрасної статі і, звичайно ж, залишилися небайдужі до неї. Стати щасливою володаркою бездоганної шкіри! Адже ця розкіш тепер доступна всім!

.            .            .

Відкрийте для себе чарівний світ мінералів з Юнайс